головна сторінка

Шановні клієнти!

Основним видом нашої діяльності є підбір і продаж запасних частин до середнього і великого класу комерційного транспорту Mercedes-Benz (починаючи від відкидної кабіни), а також автобусам, вузлам та агрегатам. Ми працюємо на ринку з 1999 року і це дозволило нам придбати багатий досвід у цій спеціалізації, який продовжує накопичуватися. Ви можете доручити нам розібратися в самих складних і різноманітних питаннях і бути впевненими у висококваліфікованій відповіді, будь це підвіска, моторна група, трансмісія, пневматична система, паливна апаратура тощо.

Ми пропонуємо запачастини, покладаючись на переваги і можливості покупців, самих різних виробників з можливістю доставки по Україні будь-якою зручною кур'єрською службою. Якщо потрібної деталі не виявилося в наявності, термін доставки займає від однієї доби до 3-х тижнів, в залежності від типу запасної частини та її постачальника. Гарантійні зобов'язання на придбаний товар надаються в рамках вимог і на умовах виробника з усіма необхідними наряд-замовленнями на установку і актами рекламації з сертифікованих станцій технічного обслуговування. Товар підлягає поверненню згідно чинного законодавства виключно в непошкодженій упаковці без слідів установки, розтину, втручання і зовнішніх пошкоджень. Поверненню не підлягають деталі електроніки, а також позиції, привезені на замовлення і (або) оговорені попередньо. Також раді представити Вам можливість привезти на замовлення турбокомпресори Garrett, KKK, Schwitzer, Borgwarner, Holset до комерційної техніці та запасні деталі до трансмісій виробництва ZF, особливо які не мають неоригінальних аналогів. На жаль, моделі Vito, T1/Sprinter, T2/Vario не входять до асортименту нашої діяльності та поставка до них можлива тільки турбін, а також замовних або ексклюзивних запасних частин, або тих, які перетинаються з більшими моделями.

Для точної ідентифікації деталей переконливе прохання при зверненні мати під рукою номер шасі Вашого автомобіля або вузла / агрегату, якщо це двигун до комбайна, автобусу або КПП / міст ZF. Так як на транспортні засоби паралельно могли встановлювати, наприклад, елементи пневматики, стартери і т.д. різних виробників, то бажано попередньо їх ідентифікувати, оскільки внутрішні частини або ремкомплекти не будуть взаємозамінними.

Ми будемо раді Вам допомогти по будь-яких питаннях, пов'язаних з підбором запчастин, звертайтеся!