головна сторінка

IMG

Нижче представлені кілька корисних посилань на електронні каталоги фірм, що є конвейєрними постачальниками деталей для автомобільного транспорту, в тому числі комерційного, а також каталог акумуляторів, турбін і додаткових нагрівачів.

КаталогКороткий опис
IMG Каталог пневматичних подушок фірми "Contitech" допоможе знайти необхідну продукцію, а також відкрити ілюстрацію з розмірами і знайти порівняльні номера.
IMG Каталог "Wabco" допоможе знайти потрібні елементи пневматичних систем, подивитися їх опис, ілюстрації або креслення, а також підібрати необхідні ремкомплекти в разі їх існування.
IMG Каталог "Knorr-Bremse" також допоможе знайти потрібні елементи пневматики, подивитися їх опис, а також підібрати необхідні ремкомплекти в разі, якщо вони передбачені.
IMG В каталозі "Elring" при виборі необхідного типу двигуна відкривається дуже наочна і зручна ілюстрація, що дозволяє підібрати прокладки та ущільнення, що виготовляються цією фірмою.
IMG В каталозі "Lemmerz" представлені диски, що виготовляються для комерційного транспорту та причепів з зазначенням всіх необхідних технічних характеристик і розмірів.
IMG В каталозі "Varta" Ви зможете підібрати акумулятор, що Вас цікавить за необхідними параметрами, в описі також будуть вказані розміри і розташування клем.
IMG Фірма "Eberspächer" є великим виробником та постачальником автономних опалювачів до європейського транспорту. За посиланням можна знайти та обрати необхідну модель Вашого опалювача, подивитися складні компоненти та запасні частини
IMG Фірма "Webasto" є лідіруючим виробником та постачальником автономних опалювачів до самого різноманітного транспорту. За посиланням можна знайти та обрати необхідну модель Вашого опалювача, подивитися складні компоненти та запасні частини.
------